iMagazine

Czas na kino (138) – 2017/07/28

28/07/2017, 13:51 · · · 0

Nie wiem do końca gdzie się podział ten czas, ale mamy już połowę wakacji. Aż boję się myśleć, jak szybko ucieknie od nas lato. Zanim to się jednak stanie, może przejdziemy się na coś do kina?

Atomic Blonde

Charlize Theron jako agentka brytyjskiego wywiadu udająca się zimnowojennego Berlina, w celu dowiedzenia się, kto zamordował jej kolegę po fachu. Świetna akcja, muzyka i popisy kaskaderskie. Recenzję filmu znajdziecie w nadchodzącym numerze iMagazine, jednak nie czekajcie do niego z pójściem do kina.


Wojna o planetę małp
(War for the Planet of the Apes)

Trzecia cześć doskonałej serii, będącej remakiem znanych filmów, zapoczątkowanych Planetą Małp z 1968 roku. Poprzednie dwie części były znakomite, a każdy kolejny film wypada lepiej od poprzedniego. Jak będzie tym razem? Zapowiada się naprawdę super i nie mogę się doczekać.

W ramach ciekawostki napiszę, że recenzja Genezy planety małp z 2011 roku, była moim pierwszym tekstem na łamach iMagazine – i znów, ale ten czas leci.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o