iMagazine

iMagazine 8/2017 – wakacje widziane z drona

01/08/2017, 01:32 · · · 0

Oddajemy w Wasze ręce 80. numer iMagazine! Osiemdziesiąty! To niesamowite, jaka historia jest już za nami. Około 12 tysięcy stron i ponad 3000 artykułów… Brzmi to nieźle.

Cieszę się tym bardziej, że za dwa dni mam urodziny, nie mówię o tym, aby komukolwiek cokolwiek przypominać, ale dlatego, że wreszcie będę mieć czas poczytać w spokoju ten numer, który, nie ukrywam, bardzo trafia w moje gusta.

W numerze przeczytać możecie dwa świetne artykuły o dronach DJI, z czego drugi o rajdzie WRC w Mikołajkach. Dowiecie się, jak nagrywać podcasty #iPadOnly. Znajdziecie recenzje m.in. klawiatury Smart Keyboard do iPad Pro 10,5”, kamery samochodowej od Mio, świetnej Yamahy, mobilnego modemu TP-Link czy Seata Ateca. Na deser jak zwykle genialne felietony Kingi, Ani oraz Gracjana. Polecam Wam też szczerze pstrąga – mmhmmm… ledwo robiłem mu zdjęcia, bo tak pięknie pachniał… ale jeszcze lepiej smakował.

Zapraszamy do wakacyjnej lektury sierpniowego numeru!


 

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK