iMagazine

iMagazine 8/2017 – wakacje widziane z drona

01/08/2017, 01:32 · · · 0

Oddajemy w Wasze ręce 80. numer iMagazine! Osiemdziesiąty! To niesamowite, jaka historia jest już za nami. Około 12 tysięcy stron i ponad 3000 artykułów… Brzmi to nieźle.

Cieszę się tym bardziej, że za dwa dni mam urodziny, nie mówię o tym, aby komukolwiek cokolwiek przypominać, ale dlatego, że wreszcie będę mieć czas poczytać w spokoju ten numer, który, nie ukrywam, bardzo trafia w moje gusta.

W numerze przeczytać możecie dwa świetne artykuły o dronach DJI, z czego drugi o rajdzie WRC w Mikołajkach. Dowiecie się, jak nagrywać podcasty #iPadOnly. Znajdziecie recenzje m.in. klawiatury Smart Keyboard do iPad Pro 10,5”, kamery samochodowej od Mio, świetnej Yamahy, mobilnego modemu TP-Link czy Seata Ateca. Na deser jak zwykle genialne felietony Kingi, Ani oraz Gracjana. Polecam Wam też szczerze pstrąga – mmhmmm… ledwo robiłem mu zdjęcia, bo tak pięknie pachniał… ale jeszcze lepiej smakował.

Zapraszamy do wakacyjnej lektury sierpniowego numeru!


Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera.

iMag Newsletter 02 1240px

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

Aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine, zapisz się do newslettera, a my prześlemy Ci linka do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.