iMagazine

Czas na kino (140) – 2017/08/11

11/08/2017, 13:00 · · · 0

Mam wrażenie, że dopiero co siedziałem przy klawiaturze i pisałem o zeszłotygodniowej premierze. To znak, że czas leci naprawdę bardzo szybko, a ja znów żyję od weekendu do weekendu. Weekend to jednak czas nowych premier.

Mroczna wieża
(The Dark Tower)

Nowy film na podstawie cyklu powieści Stephena Kinga. Za bardzo nie wiem o co tu chodzi, ale grają Idris Elba i Matthew McConaughey, a mnie to wystarczy. Reżyseruje Nikolaj Arcel. Mogę się mylić, ale fanem powieści jest chyba kolega redakcyjny Wojtek – jeśli tak, to może jakaś recenzja spod jego palców wyjdzie.


Annabelle: Narodziny zła
(Annabelle: Creation)

Nie jestem fanem współczesnych horrorów. Jakoś mnie one najzwyczajniej nie straszą. Annabelle to przeklęta/opętana lalka (czy coś w tym stylu), co przypomina mi trochę motyw z Laleczki Chucky. Z tego co się orientuję to owa postać pojawiała się również w Obecności oraz była bohaterką innych filmów. Ja nie jestem przekonany, ale na pewno znajdą się fani, którzy z chęcią pójdą na film.


Zawsze jest czas na miłość
(Hampstead)

Diane Keaton i Brendan Gleeson w filmie, który ma nam udowodnić, że zawsze jest czas na miłość. Cóż, mnie nie trzeba tego udowadniać, ale cieszę się, że mogę zobaczyć taki duet w jednej produkcji. Liczę na conajmniej przyzwoite kino.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK