iMagazine

Aktualizacje macOS High Sierra, tvOS 11 oraz watchOS 4 – beta 6

14/08/2017, 21:29 · · · 0

Oprócz aktualizacji iOS 11 Apple opublikowało dziś szóste bety pozostałych systemów.

W odróżnieniu od systemu na iPhone’y i iPady pozostałe aktualizacje nie wnoszą aż tak wielu zmian oprócz oczywistych optymalizacji i poprawek błędów.

Najbardziej zauważalną zmianą w najnowszej wersji beta macOS High Sierra są uaktualnione ikony App Store i Map:

Dla przypomnienia, macOS High Sierra wprowadza nowy system plików – Apple File System, wsparcie dla odtwarzania wideo w formacie HEVC, wsparcie dla technologii Metal 2, jak również odświeżone aplikacje Zdjęcia i Safari.

Jeśli chodzi o watchOS 4, to umożliwi ona instalowanie nowych tarcz (m.in. specjalnej dla Siri oraz kilku z serii Toy Story), usprawnione działanie Muzyki, płatności między osobami przy pomocy Apple Pay i wiele innych usprawnień.

Z kolei system na przystawkę do telewizora – tvOS 11 umożliwi synchronizację ekranu domowego, automatyczny tryb jasny i ciemny, wsparcie dla AirPodsów, technologię AirPlay 2 oraz wiele innych.

Szóste wersje beta powyższych systemów dostępne są na razie wyłącznie dla deweloperów.

0

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.