iMagazine

Apple publikuje materiały promujące nowe funkcje iOS 11 dla iPada

18/08/2017, 08:27 · · · 0

iOS 11 swoją oficjalną premierę ma jeszcze przed sobą, ale Apple już teraz na kanale YouTube opublikowało serię ukazującą najważniejsze zmiany swojego systemu mobilnego na iPadzie.

W iOS 11 zaszły spore zmiany w przełączaniu aplikacji i dostępie do nich oraz wiele usprawnień w innych elementach. Zapewne to skłoniło Apple, by już teraz, jeszcze przed pojawieniem się tego systemu oficjalnie dla wszystkich pokazać, jak będzie się obsługiwało iPady już wkrótce. Filmy dotyczą obsługi multitaskingu, Docka, skanowania dokumentów, czy obsługi plików. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Źródło YouTube | Apple


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK