iMagazine

Czas na kino (142) – 2017/08/25

25/08/2017, 13:00 · · · 0

To teraz przyznać się, kto i na czym był ostatnio w kinie? Trochę mi wstyd, bo ja kompletnie nie miałem na to czasu – ale chęci były! W ten weekend jednak nie odpuszczę i zobaczę między innymi dzisiejszą premierę.

Barry Seal: Król przemytu
(American Made)

Tomek Rejs a.k.a. Tom Cruise to największy kozak Hollywood, który nie boi się niczego, ani żadnego gatunku filmowego. Najlepiej spełnia się w kinie akcji, ale komedie również mu wychodzą. Dlatego moim zdaniem komedia sensacyjna to dla niego kino idealne. Tym właśnie jest Barry Seal: Król przemytu. Historia wzorowego pilota, który zostaje zwerbowany przez CIA, by przemycać broń, narkotyki i inne podejrzane oraz nielegalne rzeczy, dla rzadu USA. W firmie gra również Domhnall Gleeson.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK