iMagazine

Aktualizacja tvOS 11 – beta 10

06/09/2017, 17:13 · · · 0

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło deweloperom dziesiątą już betę tvOS 11.

Za niecały tydzień odbędzie się konferencja Apple, gdzie poznamy wszystkie nowości sprzętowe. Oprócz nich swoje premiery będą miały nowe wersje systemów (miejmy nadzieję, że również zostaną od razu udostępnione dla nas wszystkich). Jednym z nich będzie tvOS 11. Wczoraj w nocy pojawiła się dziesiąta beta tego systemu przeznaczona dla deweloperów. Dla poszukujących nowości niestety złe wieści – niczego widocznego nie ma. Wszystko dzieje się „pod maską”, gdzie Apple skupiło się na naprawie błędów i optymalizacji działania.

Dla przypomnienia – w tvOS 11 pojawi się obsługa AirPlay 2, wsparcie dla AirPodsów, synchronizowany ekran domowy, czy automatyczne przełączanie trybów wyglądu z dziennego na nocny. Poza tym z odkryć w kodzie tego systemu można wywnioskować, że na prezentacji Apple pokaże nową wersję przystawki do TV ze wsparciem dla 4K. Ciekawe, co jeszcze zaoferuje nam Apple TV.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK