iMagazine

Aktualizacja tvOS 11 – beta 10

06/09/2017, 17:13 · · · 0

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło deweloperom dziesiątą już betę tvOS 11.

Za niecały tydzień odbędzie się konferencja Apple, gdzie poznamy wszystkie nowości sprzętowe. Oprócz nich swoje premiery będą miały nowe wersje systemów (miejmy nadzieję, że również zostaną od razu udostępnione dla nas wszystkich). Jednym z nich będzie tvOS 11. Wczoraj w nocy pojawiła się dziesiąta beta tego systemu przeznaczona dla deweloperów. Dla poszukujących nowości niestety złe wieści – niczego widocznego nie ma. Wszystko dzieje się „pod maską”, gdzie Apple skupiło się na naprawie błędów i optymalizacji działania.

Dla przypomnienia – w tvOS 11 pojawi się obsługa AirPlay 2, wsparcie dla AirPodsów, synchronizowany ekran domowy, czy automatyczne przełączanie trybów wyglądu z dziennego na nocny. Poza tym z odkryć w kodzie tego systemu można wywnioskować, że na prezentacji Apple pokaże nową wersję przystawki do TV ze wsparciem dla 4K. Ciekawe, co jeszcze zaoferuje nam Apple TV.

0

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.