iMagazine

Czas na kino (143) – 2017/09/08

08/09/2017, 13:00 · · · 0

Domyślam się, że większość naszych czytelników myślami jest już gdzieś w okolicach wtorku, kiedy to będziemy wspólnie oglądać konferencję Apple. Zanim to jednak nastąpi, może dobrze będzie się trochę od myśli o nowym iPhonie oderwać i wybrać się do kina?

To
(It)

Ekranizacja najgłośniejszej — i ponoć najbardziej przerażającej — powieści autorstwa Stephena Kinga. W pewnym amerykańskim miasteczku dokonuje się seria straszliwych morderstw, których ofiarami padają jedynie dzieci. Kto, albo raczej co, jest za te zbrodnie odpowiedzialne?

W 1990 roku powstała już jedna ekranizacja tej powieści, w postaci dwuodcinkowego mini serialu. Podobno nowa wersja jest bardzo udana, o czym nie omieszkam się w najbliższym czasie przekonać.


Tulipanowa gorączka
(Tulip fever)

XVII wiek, Amsterdam i tulipany. Do tego świetna obsada, która bardzo zachęca do wybrania się na seans. Mam lekką słabość do filmów kostiumowych, dlatego jedno z miejsc w kinie, na pewno zajmę ja.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o