iMagazine

Czas na kino (144) – 2017/09/15

15/09/2017, 18:21 · · · 0

No i jak? Nowy iPhone już zamówiony? Zanim przyjdzie, to możecie udać się do kina, zwłaszcza na ten jeden film, który może przypaść Wam do gustu.

Powiernik królowej
(Victoria and Abdul)

Produkcje o brytyjskiej rodzinie królewskiej są bez wątpienia bardzo popularne. Nie ma co się dziwić, takich „intryg” i ciekawostek życie chyba nigdzie nie pisze. Ale najnowszy film Stephena Frearsa pokazuje, że nie dwór królewski może być również pokazany z humorem. Zwłaszcza jak w jednej z głównych ról widzimy znakomitą Judi Dench.

Powiernik królowej może być idealną pozycją na weekend, która da nam nieco odprężenia po ciężkim tygodniu.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK