iMagazine

Czas na kino (146) – 2017/09/29

29/09/2017, 13:00 · · · 0

Dziś do polskich kin wchodzi film, który każdy – w tym również i ja – powinien zobaczyć. Udowadnia on bowiem, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie

Kim jest Aleksander Doba, to chyba każdy powinien już wiedzieć. Jeśli nie, to przypomnę, że jest to polski podróżnik, który już kilkukrotnie przepłynął Atlantyk… kajakiem, za pomocą siły własnych mięśni. Niesamowite! Film jest zapisem podróży i opowieścią o tym niezwykłym człowieku. Tomek Szykulski był na spotkaniu prasowym z Olem, czego trzeba mu zazdrościć. Koniecznie idźmy na film, jeśli tylko będą go grać w pobliskich kinach, bo może to być jedna z lepszych pozycji tej jesieni.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK