iMagazine

iMagazine 10/2017 – Nowości Apple

01/10/2017, 00:49 · · · 0

Giełda dotycząca nazwy tegorocznego iPhone’a toczyła się od premiery iPhone’a 7. Były spekulacje, czy będzie nazywać się „8”, czy „X”, czy też jeszcze inaczej. Duża część „spekulantów” powinna być zadowolona – mamy jednego i drugiego.

Wielu też zastanawiało się, czy będzie taki sam jak poprzednik. Stało się. Mamy zupełnie nowego iPhone’a – iPhone’a X. Nową konstrukcję, pierwszą od… czterech lat. OK, każdy iPhone w tym czasie był nową konstrukcją, ale umówmy się, wizualnie specjalnie nie różnił się od poprzednika. iPhone X to coś zupełnie nowego. Ekran zajmujący prawie cały przód urządzenia wygląda obłędnie. Oczywiście nie jest bezramkowy, jak go wszyscy określają, ale to już temat na inną dyskusję. iPhone X to też brak Touch ID, obsługa gestami i… kosmiczna cena. Czy będzie kolejnym hitem? Myślę, że tak. Niewątpliwie wyznaczy nowy kierunek nie tylko Apple’owi, ale też innym graczom na rynku. Podczas prezentacji Apple przedstawiło nam też inne nowości – wspominanego wcześniej iPhone’a 8, Apple Watch 3 oraz Apple TV 4K.

Pierwszy raz od bardzo dawna jestem zadowolony z tego, co zobaczyłem na prezentacji.

O wszystkich nowościach piszemy w numerze, ale oczywiście to nie wszystko, co mamy Wam do zaproponowania. Zapraszam!


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK