iMagazine

iMagazine 10/2017 – Nowości Apple

01/10/2017, 00:49 · · · 0

Giełda dotycząca nazwy tegorocznego iPhone’a toczyła się od premiery iPhone’a 7. Były spekulacje, czy będzie nazywać się „8”, czy „X”, czy też jeszcze inaczej. Duża część „spekulantów” powinna być zadowolona – mamy jednego i drugiego.

Wielu też zastanawiało się, czy będzie taki sam jak poprzednik. Stało się. Mamy zupełnie nowego iPhone’a – iPhone’a X. Nową konstrukcję, pierwszą od… czterech lat. OK, każdy iPhone w tym czasie był nową konstrukcją, ale umówmy się, wizualnie specjalnie nie różnił się od poprzednika. iPhone X to coś zupełnie nowego. Ekran zajmujący prawie cały przód urządzenia wygląda obłędnie. Oczywiście nie jest bezramkowy, jak go wszyscy określają, ale to już temat na inną dyskusję. iPhone X to też brak Touch ID, obsługa gestami i… kosmiczna cena. Czy będzie kolejnym hitem? Myślę, że tak. Niewątpliwie wyznaczy nowy kierunek nie tylko Apple’owi, ale też innym graczom na rynku. Podczas prezentacji Apple przedstawiło nam też inne nowości – wspominanego wcześniej iPhone’a 8, Apple Watch 3 oraz Apple TV 4K.

Pierwszy raz od bardzo dawna jestem zadowolony z tego, co zobaczyłem na prezentacji.

O wszystkich nowościach piszemy w numerze, ale oczywiście to nie wszystko, co mamy Wam do zaproponowania. Zapraszam!


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

Pobierz aplikację z App Store

Aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine, zapisz się do newslettera, a my prześlemy Ci linka do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.