iMagazine

Side Winder do zasilaczy od Macbooków

02/10/2017, 20:11 · · · 0

Jeśli dużo się przemieszczacie i macie komputer zawsze ze sobą, to wiecie, że jednym z największych problemów jest zasilacz. Zawsze trudno go zwinąć i upchać do torby. Kable lubią się łamać. Ale jest nowe rozwiązanie, na które czekałem od dawna. Nowy projekt na Kickstarterze – Side Winder.

Side Winder jest specjalną obudową z kołowrotkiem na zasilacz od naszego Macbooka Air lub Pro, przy pomocy którego, jak zapewnia producent, w 6 sekund zwiniemy kabel.

Proste rozwiązanie i bardzo praktyczne.

Side Winder ma pasować do zasilaczy od Macbooków Pro z Magsafe, ale też tych z USB-C. Niestety nie będzie pasować do zasilaczy od Macbooka 12″.

Cena rynkowa ma wynosić 29 USD. Są jeszcze dostępne sztuki w cenie specjalnej na Kickstarterze po 25 USD.

Projekt trwać będzie jeszcze 17 dni, ale już trzykrotnie przewyższył zakładaną kwotę, zatem możemy liczyć, że ostatecznie trafi do sprzedaży.

źródłoKickstarter


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK