iMagazine

Czas na kino (148) – 2017/10/27

27/10/2017, 14:59 · · · 0

Końcówka października. Jak co roku spędzam ten czas we Wrocławiu na American Film Festival i choć tym razem nie udało mi się przyjechać na całą edycję, to i tak końcówka zapowiada się znakomicie. Jednak Wy również możecie obejrzeć kilka ciekawych pozycji, które właśnie dziś wchodzą do naszych kin.

Thor: Ragnarok

Nie powiecie, że nie czekaliście. Trzecia odsłona przygód Boga Piorunów ruszyła już na ekrany i z tego co mówią pierwsze opinie, jest naprawdę dobrze. W tej części podobno postawiono bardziej na zabawę, humor i czystą rozrywkę, co wydaje mi się dobrym kierunkiem. Po powrocie do domu będzie to pierwsza pozycja na jaką wybiorę się do kina.


Skazany
(Shot Caller)

Fani Nikolaja Coster-Waldau, znanego przede wszystkim z Gry o tron będę zadowoleni.


A Ghost Story

Film który bardzo spodobał się publiczności na tegorocznych Nowych Horyzontach. Casey Affleck i Rooney Mara w filmie o żałobie i stracie, a także tęsknocie za kochaną osobą. Na pewno warto poświęcić dla niego wieczór na seans, a potem wiele godzina na przemyślenia.


Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
(Borg McEnroe)

Na ten film na pewno będzie chciał pójść Dominik. Przez niektórych nazywany tenisową wersją Wyścigu. Historia pojedynku dwóch legendarnych postaci ze świata tego sportu.


Piła: Dziedzictwo
(Jigsaw)

Piła. Znów. To chyba jedna z najdłuższych serii w historii kina. Ja za nią nie przepadam i sam widziałem chyba tylko dwie części. Na pewno ma ona swoich fanów, a że zaraz Halloween, to oglądalność będzie.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK