iMagazine

iMag TV 3/2017

28/10/2017, 14:05 · · · 0

Przed Wami kolejne, specjalne wydanie iMagazine, tym razem w całości poświęcone telewizorom. Końcówka roku to świetny czas na zakup dużego ekranu, ceny zdążyły stopnieć, a ja oraz eksperci z całego świata zdążyliśmy przetestować i zrecenzować większość modeli. Dzięki temu w tym numerze znajdziecie recenzje najlepszych i najciekawszych ekranów, a przede wszystkim rekomendacje na zakup telewizora niezależnie od budżetu.

Znalazły się modele tańsze niż 3 tysiące złotych oraz modele ekstrawaganckie, jak The Frame, Eclipse czy EZ1000. Doskonale wiem, że wybór telewizora nie należy do najłatwiejszych, staram się doradzać i pomagać. Praktycznie codziennie na stronie iMagazine.pl prezentuję najnowsze wieści z rynku i cenne porady. Numer specjalny to zbiór tych najważniejszych informacji w jednym miejscu.

W świecie telewizorów dzieje się naprawdę dużo, od roku mamy płyty UHD Blu-ray, rozdzielczość 4K zagościła na dobrze, a wciąż rozwijana jest kwestia HDR, czyli szerokiego zakresu tonalnego.

Mam nadzieje, że ten numer będzie pomocny, a zarazem interesujący także dla tych, którzy zakup telewizora mają już za sobą. Jednocześnie zapraszam Was do czytania regularnych wydań iMagazine oraz częstego zaglądania na stronę.

Miłej lektury!


 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK