iMagazine

Piekło zamarzło – Intel i AMD na jednym SoCu

07/11/2017, 15:13 · · · 0

Intel ogłosił nietypowego partnera dla nowej rodziny procesorów – AMD.

W zaprezentowanym wczoraj SoCu, o którym zbyt dużo nie wiemy, Intel przedstawił jak wyglądać będzie to partnerstwo. W chipach przeznaczonych przede wszystkim na rynek mobilny, karty graficzne Intela zostaną zastąpione kartami AMD.

Intel chyba już się kompletnie poddał z prób stworzenia wydajnego układu graficznego. Dla nas klientów ma to ogromny plus – koniec z dwoma kartami na płytach, czyli lepsze układy chłodzenia i mniejsze płyty przy możliwie tej samej wydajności. John Ivy pewnie się już cieszy z jeszcze cieńszego Macbooka.

Takie kombinacje trafią do układów z górnej półki, więc możemy się ich spodziewać w nowych Macbookach Pro i Surface. Pierwsze produkty mają pojawić się w pierwszym kwartale 2018.

źródłoIntel


Krzysztof Stambuła

Gdyby wiek był levelem, miałbym lvl 30. Na co dzień jestem webdeveloperem, ale robię też questy poboczne jako gracz i geekowaty ojciec. Wielki mały fan Microsoftu.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK