iMagazine

Apple Park Visitor Center otwarte od 17 listopada

09/11/2017, 12:36 · · · 0

Już 17 listopada wizyta w Cupertino będzie ciekawsza. Od tego dnia ma działać Apple Park Visitor Center, czyli przestrzeń otwarta dla wszystkich, która umożliwi wygodne podziwianie nowego kampusu. Od teraz Apple zacznie też sprzedawać kawę.

Apple właśnie zaprosiło mieszkańców Cupertino na wcześniejsze otwarcie Visitors Centers 16 listopada. Mieszkańcy okolicy będą mogli wejść do centrum mając dokument tożsamości. Dzień później centrum będzie otwarte dla wszystkich. To budynek, którego budowa miała pochłonąć ponad 100 milionów dolarów, będący oszklony z każdej strony i z tarasem widokowym z którego można podziwiać nowy kampus Apple. W środku znalazło się miejsce na Apple Store, szeroką ekspozycję produktów firmy, a także kawiarnie. Tym samym Apple będzie po raz pierwszy sprzedawać kawę publicznie.

Nie wiadomo co jeszcze znajdzie się w menu. Wszak na kampusie Apple w restauracji można otrzymać pizzę w specjalnie zaprojektowanym pudełku, które zostało opatentowane przez firmę. Nowe miejsce z pewnością stanie się głównym punktem podczas wszelkich wycieczek do Cupertino. To jeszcze jeden powód dla których należy dodać Cupertino i okolice do swoich podróżniczych planów.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK