iMagazine

Czas na kino (150) – 2017/11/10

10/11/2017, 13:00 · · · 0

Na pewno zauważyliście, że na mieście i w sklepach powoli zaczynają się pojawiać świąteczne ozdoby. Nic dziwnego, w końcu mamy już prawie połowę listopada! Jutro jest bardzo ważny dzień, Dzień Niepodległości. Pomyślcie sobie przez chwilę, jakie mamy szczęście, że żyjemy w wolnym kraju, w którym… możemy np. bez problemu wybrać się do kina. Co wybrać w tym tygodniu?

Suburbicon

Najnowszy film spod pióra braci Coen, który wyreżyserował George Clooney. Miałem okazję obejrzeć go na American Film Festiwal i pomimo słuch opinii jakie słyszałem, to seans przypadł mi do gustu. Może to być jednak wynik tego, że uwielbiam Coenów oraz Matta Damona.


Listy do M. 3

Trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych polskich komedii ostatnich lat. Film nazywany polskim To właśnie miłość. Pierwsza część była naprawdę udanym i przyjemnym filmem. Drugiej nie dane mi było oglądać, ale podobno również nie wypadła najgorzej. Jak jest w przypadku części trzeciej? Trzeba przekonać się samemu i iść do kina.


Kryptonim HHhH
(HHhH)

Film opowiadający historię Reinharda Heydricha. Przyznam się, że nie słyszałem wcześniej o tej produkcji, ale ze względu na Jasona Clarke chętnie obejrzę.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o