iMagazine

Świąteczny spot Apple

23/11/2017, 13:31 · · · 0

Tuż przed świętem dziękczynienia, Apple wypuściło swoją świąteczną reklamę o nazwie Sway. Tradycyjnie jest ona w stonowanym klimacie, który ma urzekać, wzruszać, nadawać świąteczną atmosferę. W tym roku kluczowym produktem są AirPodsy.

W spocie wykorzystano utwór Palace Sama Smitha z jego nowego albumu, na początku pojawia się też iPhone X. Reklama koncentruje się na dziewczynie, która tańczy na ulicach miasta, w pewnym momencie wpada na chłopaka, z którym dzieli się słuchawkami. Mamy więc swoistą historię miłosną, z AirPodsami w tle. Wrażenie robią akrobacje wykonywane przez dziewczynę. Nie jest to reklama stricte świąteczna, ale jednocześnie bardzo klimatyczna. Ponadto ukazująca swobodę słuchawek AirPlay. Reklama kończy się hasłem – Porusz kogoś na święta.

AirPodsy zostały wprowadzone przez Apple w zeszłym roku, tuż przed świętami, ale mało kto miał okazję je zakupić. Teraz bezprzewodowe słuchawki Apple są już powszechnie dostępne. Zdecydowanie jest to jeden z tych produktów, który wpływa na naszą codzienność.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK