iMagazine

Czas na kino (151) – 2017/11/24

24/11/2017, 16:35 · · · 0

Dziś #BlackFriday i zapewne głównie będziecie dziś szaleć po sklepach w poszukiwaniu idealnych przecen, ale może w kolejne dni weekendu znajdziecie trochę czasu i wybierzecie się do kina. Jak dla mnie, jest na co.

Morderstwo w Orient Expressie
(Murder on the Orient Express)

Ekranizacja najpopularniejszej powieści detektywistycznej Agathy Christie, o Herculesie Poirot. W słynnym pociągu Orient Express dochodzi do morderstwa. Tylko słynny detektyw jest w stanie dojść do tego, czyja to sprawka. Za reżyserię odpowiedzialny jest Kenneth Branagh, który według mnie jest idealnym wyborem do tego typu projektów. Reżyser wcielił się również w rolę Herculesa.


Cicha noc

Zbliżają się Święta, a co za tym idzie Wigilia i spotkania rodzinne. Czy u Was też będzie tak, jak w filmieCicha noc? Mam nadzieję, że nie. Film, o którym było bardzo mocno na tegorocznym festiwalu w Gdyni i podobno jest rewelacyjny. Zobaczcie koniecznie!


Coco

Najnowszy film Pixara, dziejący się podczas Dia de Muertos. Kolorowy, zabawny, rozśpiewany. Musicie go zobaczyć, a recenzję przeczytacie już za tydzień w nadchodzącym iMagazine.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK