iMagazine

Wsparcie Apple na nowym kanale YouTube

29/11/2017, 08:00 · · · 0

Po Twitterze przyszła pora na YouTube. Apple uruchomiło wczoraj tam kanał, na którym pojawią się porady dla początkujących.

W 2016 roku Apple uaktywniło na Twitterze konto wsparcia, gdzie użytkownicy mogą prosić o pomoc, a od czasu do czasu pojawiały się tam porady.

Teraz, pod koniec roku 2017, Apple poszło dalej i założyło na YouTube kanał Apple Support. Znajdziemy na nim krótkie filmy instruktażowe przedstawiające wykonywanie podstawowych czynności na iPhone’ie lub iPadzie. Obecnie mamy tam kilka materiałów, z których początkujący dowiedzą się między innymi, jak wykonać zrzut ekranu, jak usunąć zdjęcia, jak usunąć wpisy w historii połączeń, czy jak drukować z iUrządzenia.

Zapewne już niedługo dojdą kolejne filmy. Choć wszystkie są w języku angielskim, to mogą posłużyć jako pomoc, gdy będziemy się starali komuś wytłumaczyć, jak na iUrządzeniu zrobić jakąś rzecz.

Źródło 9to5Mac


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK