iMagazine

YouTube podsumowuje rok 2017

07/12/2017, 12:13 · · · 0

Grudzień to okres wszelkich podsumowań mijającego roku. Przygotowując się do świąt i sylwestrowej zabawy wspominamy to co wydarzyło się przez ostatnie miesiące. Od lat także YouTube stara się zebrać w jednym miejscu trendy z bieżącego rok w ramach YouTube Rewind.

Na specjalnym kanale pojawił się 7 minutowy klip podsumowujący ubiegły rok, a także odnośniki do najpopularniejszych filmów i teledysków z Polski i ze Świata. Najchętniej oglądanym klipem w kraju był Sławomir – Miłość w Zakopanem, który został wyświetlony ponad 52 miliony razy. Światowym hitem jest jednak teledysk Despacito z 4,4 miliardami wyświetleń na swoim koncie.

 


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK