iMagazine

Czas na kino (155) – 2018/01/05

05/01/2018, 13:13 · · · 0

Nowy rok, nowi my? Jedną z rzeczy, jaki ja chcę zmienić w rozpoczętym 2018 roku, to chodzić więcej to kina niż w ostatnim czasie. Na szczęście, teraz będzie dużo ciekawych premier, więc ten plan będę mógł dobrze wcielić w życie.

I tak cię kocham
(The Big Sick)

Komedia romantyczna, ale na pewno nie zaliczająca się do tych „głupkowatych”. Świadczy od tym dobra osada w postaci Zoe Kazan oraz Kumaila Nanjiani. Opowieść o tym, że można stworzyć dobry związek, nawet kiedy w grę wchodzą różnice kulturowe.


Gra o wszystko
(Molly’s Game)

Jessica Chastain w najnowszym filmie autorstwa Aaron Sorkina, który tym razem zasiadł również na krześle reżysera. Biograficzna historia Molly Bloom, która postanowiła założyć ekskluzywny, ale zarazem nielegalny, klub pokerowy w Stanach Zjednoczonych. W pozostały rolach Idris Elba, Kevin Costner oraz Michael Cera.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK