iMagazine

Dzień beta 5 — iOS 11.2.5

11/01/2018, 20:01 · · · 0

Dwa dni temu Apple opublikowało czwarte bety swoich systemów. Dziś pojawiła się piąta wersja testowa dla iOS.

Wersja ta została udostępniona niemal jednocześnie zarówno na kanale deweloperskim jak i publicznej bety. Może to świadczyć o tym, że finalna wersja iOS 11.2.5 pojawi się już wkrótce.

iOS 11.2.5 sam w sobie nie wnosi znaczących zmian. Pojawia się w nim kontrola urządzeń działających w technologii AirPlay 2. Niestety Apple nadal nie udostępniło możliwości synchronizowania iMessage poprzez iCloud.

Dzisiejsza beta, podobnie jak ostatnie, skupia się na optymalizacji działania i poprawie odnalezionych błędów. Na przykład trzecia beta spowodowała, że dwa moje iUrządzenia stały się niemal nieużywalne. Całe szczęście czwarta beta to naprawiła. Miejmy tylko nadzieję, że dzisiejsza nie popsuje czegoś innego.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK