iMagazine

Nowe reklamy iPada Pro i iPhone’a X

15/01/2018, 10:03 · · · 0

Apple wypuściło do sieci nowe klipy promocyjne iPada Pro. To krótkie reklamówki nawiązujące do dłuższej reklamy „What’s a Computer?” wypuszczonej w listopadzie. Nowe spoty pokazują wykorzystanie iPada Pro do robienia notatek oraz korzystania z poszerzonej rzeczywistości. Ponadto pojawił się także kolejny spot promujący iPhone’a X.

W 15-sekundowych spotach widzimy dziewczynkę z kampanii „What’s a Computer”. W reklamie zatytułowanej po prostu Augment Reality, wykorzystuje iPada Pro do umieszczenia wirtualnych obiektów w przestrzeni. Natomiast w spocie Take Notes robi notatki siedząc na drzewie i wykorzystuje do tego Apple Pencil.

Przed weekendem Apple opublikowało także spot „A New Light”. Ten 38-sekundowy klip ukazuje funkcje portretowe w iPhone X. W nowym iPhonie wprowadzono do trybu portretowego funkcje doboru oświetlenia, które pozwalają uzyskać bardzo ciekawe efekty na zdjęciach.

Reklamy nie są jakoś specjalnie porywcze. Trochę szkoda, że kampania „What’s a Computer” nie jest szerzej wykorzystywana. W listopadowym spocie kryje się niezły potencjał na dalszą serię filmów i ukazanie możliwości iPada Pro. Nowe spoty zapewne pojawią się w telewizji w wybranych krajach, ale nie mają szans szerzej zapaść w pamięć.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK