iMagazine

Czas na kino (156) – 2018/01/19

19/01/2018, 16:13 · · · 0

Dobrzy ludzie, śnieżyce w całym kraju, to znak który może świadczyć tylko o jednej rzeczy: zima w końcu nadeszła. Jeśli uda Wam się przebić przez te wszystkie zawieje i dotrzeć do kina, to być może zobaczycie jeden z dwóch ciekawych filmów.

Cudowny chłopak
(Wonder)

Julia Roberts, Owen Wilson i… Jacob Tremblay, którego mogliście obejrzeć jakiś czas temu w Pokoju. Osobiście nie mogłem się doczekać tego filmu i mam nadzieję, że będę miał czas, by wybrać się na niego w weekend. Mój apetyt podsyca to, że nie słyszałem jeszcze o nim nic negatywnego.


Atak paniki

Film, który można określić polską odpowiedzią na Dzikie historie – takie ładne hasło by się pewnie pojawiło na plakacie, gdybym to ja miał go zrobić.1 Reżyser, Paweł Maślona, napisał między innymi scenariusz do świetnego Demona, więc możecie być przygotowani na coś naprawdę mocnego.


Zapraszam wszystkich do kin!

  1. 😉
0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o