iMagazine

Nowe tytuły Microsoft Studios w dniu premiery w Xbox Game Pass

25/01/2018, 10:09 · · · 0

Microsoft postanowił rozszerzyć swoją ofertę Xbox Games Pass. Wszystkie nadchodzące tytuły wydawane przez Microsoft Studios będą dostępne w ramach abonamentu już w dniu premiery.

Pierwszym tytułem, który zostanie wydany w ten sposób będzie Sea of Thieves, który premierę ma 20 marca. Dodane też zostaną nadchodzące tytuły takie jak: Crackdown 3, State of Decay 2. Potwierdzono też, że zmiana dotyczy także przyszłych, jeszcze nie zapowiedzianych tytułów, między innymi kolejne części Halo, Forze i Gears of War. W przypadku tego ostatniego tytułu to pierwsza oficjalna informacja, że w produkcji jest kolejna część tej gry.

Xbox Game Pass to usługa, która pojawiała się  w czerwcu tamtego roku. W zamian za opłatę abonamentową otrzymujemy dostęp do ponad 100 gier z Xbox One i Xbox 360. Co więcej, wszystkie tytuły Microsoft Studios w ramach abonamentu są dostępne też na Windows 10.

Te zmiany to spory ukłon w stronę graczy. Szczególnie tych casualowyh i bardzo dobry ruch marketingowy. Przyciemniający trochę zaprezentowane niedawno przez Nintendo – Labo. Teraz tylko czekać aż Microsoft postanowi wydawać więcej niż 3 gry w roku. Ostatnie zmiany na stanowiskach kierowniczych zdają się potwierdzać ten kierunek.

 

źródłoXbox Wire


Krzysztof Stambuła

Gdyby wiek był levelem, miałbym lvl 30. Na co dzień jestem webdeveloperem, ale robię też questy poboczne jako gracz i geekowaty ojciec. Wielki mały fan Microsoftu.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK