iMagazine

Czas na kino (158) – 2018/02/02

02/02/2018, 13:00 · · · 0

Kolejny piątek, kolejne premiery kinowe. Wciąż trwa sezon nadrabiania filmów nominowanych do Oscara, a w tym tygodniu przyjdzie nam zobaczyć jednego z głównych pretendentów do tej nagrody w najważniejszych kategoriach.

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
(Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

O tym filmie wspomniałem przed chwilą. Od wielu tygodniu mówi się, że to może być największy wygrany gali, w najważniejszych kategoriach oczywiście. Nie mogłem być na pokazie prasowym, który odbył się już jakiś czas temu, ale na szczęście idę na seans dziś i naprawdę nie mogę się go doczekać. Podobno role Frances McDormand, Sama Rockwella i Woody’ego Harrelson’a są wybitne i dzięki nim, film naprawdę zapada w pamięć. Warto wspomnieć o tym, że nie jest to żadna wysokobudżetowa produkcja, tym bardziej więc cieszy, że ma takie szanse na zebranie ważniejszych nagród filmowych.


Pełnia życia
(Breathe)

Andrew Garfield (Niesamowity Spider-Man, Przełęcz ocalonych, Social network) i Claire Foy (to ona gra królową Elżbietę II w serialu The Crown) w filmie, którego reżyserem jest Andy Serkis ( to ten facet co wcielał się w Golluma i gra praktycznie wszystkie postacie motion capture w filmach po 2000 roku).
Film przedstawia historię człowieka, którego ciało zostaje sparaliżowane w skutek choroby, ale żona nie pozwala mu się poddać. Wiecie, siła miłości i takie tam


Plan B

Najnowszy film Kingi Dębskiej, reżyserki Moje córki krowy. Akcja filmu dzieje się kilkanaście dni przed Walentynkami, więc timing premiery jest idealny. W rolach głównych zobaczymy między innymi Kingę Preis i Marcina Dorocińskiego.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK