iMagazine

iPhone 7 o pojemności… 512 GB

05/02/2018, 12:05 · · · 0

Czy 256 GB jest dla Was za małą pojemnością w iPhonie? Jak się okazuje, dla chcącego nic trudnego, jeśli chcecie mieć 512 GB to nie ma problemu. Jest na to sposób.

Udowodnił to Federico Cerva, który własnoręcznie wymienił w swoim iPhonie 7 pamięć na większą. Oczywiście trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt, doświadczenie serwisanta i oczywiście przede wszystkim odpowiednie podzespoły, które jak się okazuje można kupić oczywiście w Chinach.

Zobaczcie film, gdzie krok po kroku Federico pokazuje jak ztuningował swojego iPhona.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK