iMagazine

iDeal’ne etui na iPhone’a

13/02/2018, 20:05 · · · 0

Właścicieli iPhone’ów można podzielić na dwie grupy: tych, którzy nie uznają żadnego etui oraz tych, którzy takowe wręcz uwielbiają.

Producenci akcesoriów dbają o tę drugą grupę i to bardzo. Obecnie na rynku jest tyle różnych rodzajów etui dla iPhone’ów, że każdy może wybrać coś dla siebie. Żeby trafić do potencjalnego nabywcy, wybić się z tego tłumu, producenci albo dodają ciekawe zastosowania, albo bazują na nietuzinkowym wyglądzie.

Właśnie ten drugi czynnik – czyli wygląd – przyświeca najwyraźniej firmie iDeal of Sweden, która oferuje szeroką gamę etui z serii Fashion dla praktycznie każdego modelu obecnych na rynku smartfonów od Apple.

Obudowy są wykonane z elastycznego plastiku, który jest jednocześnie wytrzymały, a przy tym zaskakująco cienki. Od środka każde z etui wyściela zamsz mający zapewnić ochronę przed zarysowaniami i dodatkową amortyzację w trakcie upadku. Każdy z produktów ma także u dołu wtopiony złocony znak firmowy.

Jeśli zaś chodzi o wzory, to tych jest naprawdę sporo. Jest na przykład motyw skóry węża, kwiatowy, marmurowy, ale także i jednokolorowe. Więc zarówno On jak i Ona powinni znaleźć coś dla siebie.

Firma iDeal of Sweden produkuje również etui z klapką (seria Wallet). Co jednak ciekawe, to „okładka”, czyli przednia i tylna strona etui może być odczepiana od etui przytrzymującego telefon. Z kolei to etui… jest jednym z linii Fashion. Jeśli więc kupimy kilka różnych etui, to będziemy mogli je podmieniać do „okładki”.

Cena? Całkiem przystępna. Za około 120 złotych kupimy etui, z kolei seria Wallet to wydatek około 160 złotych.

W Polsce dystrybucją zajmuje się firma iCorner, a same produkty nabędziecie między innymi w sklepie Cortland, czy morele.net.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK