iMagazine

Volkswagen wprowadza darmowe sześć miesięcy Apple Music w nowych samochodach

21/03/2018, 11:57 · · · 0

Pisaliśmy już o tym szerzej w kontekście targów w Genewie, ale teraz mamy potwierdzenie z Polski. W najnowszym komunikacie prasowym Volkswagena, przeczytamy informację o Apple Music.

Od maja kupując nowego Volkswagena z interfejsem CarPlay będą mogli przez sześć miesięcy korzystać z bezpłatnego dostępu do 45 milionów utworów muzycznych zawartych w usłudze Apple Music.

Volkswagen poinformował, że klienci marki w Europie, którzy w maju i kolejnych miesiącach 2018 roku kupią nowego Volkswagena wyposażonego w interfejs CarPlay będą mogli, aż do sześciu miesięcy korzystać z bezpłatnego dostępu to platformy streamingowej Apple Music. Nowi użytkownicy tej usługi otrzymają sześciomiesięczny, bezpłatny abonament. Użytkownicy już zarejestrowani w Apple Music będą mogli bezpłatnie korzystać z platformy streamingowej przez trzy miesiące.

Przy czym uwaga, to nie jest dodatkowe sześć miesięcy, a jedynie trzy miesiące dodawane do tych trzech, które daje Apple. Trochę nie rozumiem tej promocji. Czy te trzy miesiące warte 60 zł maja mnie zachęcić to zakupu Volkswagena? Raczej nie. Czy mają mnie zachęcić do zakupu subskrybcji Apple Music? Jak nie zachęcą mnie trzy darmowe miesiące to sześć też raczej nie.

Ale gdyby taki Volkswagen dawał darmowy dostęp do Apple Music do końca życia samochodu, lub przynajmniej do końca gwarancji, to by miało to jakiś sens.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK