iMagazine

Zdjęcie (bardzo) złotego iPhone X wyciekły z FCC?

16/04/2018, 11:31 · · · 0

Wygląda na to, że z FCC „wyciekły” zdjęcia złotego iPhone’a X, z bardzo złotą ramką, niepodobną do przeszłych złotych iPhone’ów.

Zdjęcia pochodzą z PDF-a opublikowanego na stronie FCC – możecie go sobie sami podejrzeć tutaj – i opisane są, poza „Apple proprietary and confidential”, modelami i tym co przedstawiają.

Jedyną rzeczą, która się nie zgadza na zdjęciach jest napis „LCD Display” – iPhone X, jak wiemy, wyposażono w OLED. Istotny natomiast jest fakt, że ten PDF powstał dnia 19/07/2017, więc model złoty nie jest czymś nowym.

Zdjęcia opisano modelami A1865, A1901, A1902 i A1903. Pierwsze trzy są w sprzedaży od 2017 roku. A1865 to model wyposażony w modem Qualcomma, A1901 ma modem Intela, a A1902 przeznaczony jest na rynek japoński – więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronach Apple. Wygląda więc na to, że A1903 był planowany, ale nigdy nie trafił do sprzedaży.

Z perspektywy plotek o tym, że dostępność iPhone’a X będzie niewielka, to być może właśnie chodziło o model złoty – jak wiemy, czas dostawy X-tki na początku rzeczywiście stosunkowo szybko (biorąc pod uwagę jego cenę) się wydłużył, ale wolniej niż się tego spodziewaliśmy. Apple też nadrobiło zaległości w zamówieniach zaskakująco szybko.


PS. Dla osób, które nadal wytykają mi, że iPhone X nigdy się nie sprzeda za więcej niż 10 tysięcy złotych, ponownie odpowiadam: wiem o trzech sztukach, które poszły w cenie wyższej niż 10K, z czego dwie były kupione na wolnym rynku przez reprezentantów Plusa, aby odsprzedać je swoim klientom (prawdopodobnie w abonamencie). Jeśli tylko ja wiem o trzech takich transakcjach, to podejrzewam, że było ich znacznie więcej.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK