iMagazine

Czas na kino (170) – 2018/05/11

11/05/2018, 13:27 · · · 0

Krótka piłka: na co iść lub nie iść do kina w ten weekend? Pędzę, lecę, odpowaidam.

Rampage: Dzika furia
(Rampage)

Zacznijmy z grubej rury. Dwayne Johnson i wielki goryl vs. wielki zmutowany wilk i krokodyl. Brzmi źle? Macie rację. To jest zły film. Idąc na pokaz przedpremierowy miałem nadzieję, że będzie to film tak zły, że aż dobry, ale okazał się po prostu tragiczny. The Rock nieco ratuje, ale wciąż, totalnie zmarnowany potencjał.


Prawdziwa historia
(D’après une histoire vraie)

Najnowszy film Romana Polańskiego. Motyw główny, to kryzys twórczy. W rolach głównych Eva Green oraz Emmanuelle Seigner (prywatnie żona reżysera).


Tully

Reżyseruje Jason Reitman, twórca świetnego filmu Juno, a za scenariusz odpowiada Diablo Cody, która to za wspomniany film otrzymała Oscara. W rolach głównych Charlize Theron oraz Mackenzie Davis.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK