iMagazine

Pierwsze urodziny Apple Muzeum

02/06/2018, 10:41 · · · 0

To już rok mija od otwarcia Apple Muzeum Polska. 3 czerwca o godzinie 12 będzie impreza z tej właśnie okazji.

Zapraszamy wszystkich fanów Apple, tych zakochanych w nowinkach z Cupertino i tych co z sentymentem wspominają swoje pierwsze przygody z Macintoshem w latach 90.

Nawet jeśli już odwiedziliście kiedyś jedyne w Polsce Apple Muzeum, warto wpaść 3 czerwca. Sponsorami rocznicy są iMagazine, MacLife, MyApple, Think Apple i Think Store oraz Mój Mac Magazyn.

Czeka Was sporo atrakcji retro oraz nowa aranżacja i setupy. Jeśli wiecie, kto to jest KATOD i jesteście jego fanami – to również czeka Was niespodzianka. Odsłonimy i zaprezentujemy nasz nowy wyjątkowy eksponat oraz podsumujemy ten miniony i szalony rok. Zobaczycie też filmik i opowieść o pewnej kasecie magnetofonowej nagranej przez Apple oraz bardzo ciekawe przezroczyste akrylowe prototypy Apple //e oraz Macintosha 512 zbudowane przez Pawła Wroneckiego z appleclub.pl .

Odbędzie się również premierowa projekcja filmów „Introduction to Desktop Publishing &Presentations” oraz „Macintosh Fundamentals 2.0” z unikalnymi niepublikowanymi nigdzie deweloperskimi materiałami promocyjnymi Macintosha, na laserowych dyskach wydanych przez Apple w 1989 roku.

Jednym z najważniejszych dla nas punktów tej uroczystości będzie pierwsze uruchomienie legendy Apple, która po dwóch miesiącach prac konserwatorskich została naprawiona i przywrócona do życia.

Będzie również konkurs z tekturową nagrodą, tort, badminton oraz garden party, na którym przeprowadzimy kwestę na rzecz komputerów, które czekają na naprawę i renowację.

Wejście do muzeum od godziny 12, goście, którzy przybedą wcześniej będą mogli zaczekać na uroczyste otwarcie na wygodnych kanapach w ogrodzie na tarasie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Start: 3.06.2018, niedziela, godzina 12:00

Gdzie: Łoś, ul. Ogrodowa 17


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK