iMagazine

Dzień beta 2 – iOS 11.4.1, macOS 10.13.6, tvOS 11.4.1 oraz powrót bety watchOS

11/06/2018, 20:10 · · · 0

Od ostatnich aktualizacji beta minął zaledwie tydzień. To właśnie w ubiegły poniedziałek poznaliśmy nowe systemy od Apple, które zostały od razu udostępnione w wersjach testowych. Dziś kolejne bety, ale tylko jedna z nich dotyczy najnowszej wersji systemu.

Nowe aktualizacje do „starych” systemów dotyczą iOS, macOS i tvOS. Są to pomniejsze bety, które nie wnoszą nic prócz poprawek błędów i optymalizacji.

Z kolei pojawiła się ponownie beta watchOS 5. Apple wycofało ją, gdy okazało się, że u niektórych testerów zamieniała ich zegarki w cegiełki. Zmienił się kod kompilacji (16R5283q w wersji pierwotnie opublikowanej i 16R5283r w dzisiejszej). Przypominamy, że w watchOS 5 znajdziecie trochę nowości względem poprzedniej wersji. Główny nacisk położono na warstwę społecznościową przy pomocy wyzwań, Walkie-Talkie, ponadto Apple Watch będzie mógł wykryć i rozpocząć lub zakończyć aktywność, jeśli o tym zapomnimy. Więcej szczegółów na temat watchOS 5 możecie przeczytać z bezpośredniej relacji po WWDC.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK