iMagazine

Aplikacja Apple Support dostępna w Polsce

13/06/2018, 15:28 · · · 0

Aplikacja Apple Support jest już dostępna w polskim App Store.

Program służy nie tylko do wyświetlania informacji gwarancyjnych na temat urządzeń podłączonych do naszego konta w iCloud, ale również do kontaktowania się z supportem, daje dostęp do artykułów wsparcia technicznego i pomaga umówić się z serwisem. Nie każda funkcja jest u nas dostępna, więc spodziewam się, że z czasem to się zmieni, ale tymczasem cały interfejs jest już dostępny w naszym języku, więc instalujcie i korzystajcie w razie potrzeby.

Apple Support – iOS – za darmo


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK