iMagazine

Czas na kino (175) – 2018/06/22

22/06/2018, 15:30 · · · 0

Oficjalnie przyszło do nas lato, a co za tym idzie, ruszają też letnie premiery. Recenzję jednej z nich będziecie mogli przeczytać w nadchodzącym numerze iMagazine.

Ocean’s 8

Jeśli pamiętacie takie filmy jak Ocean’s 11, Ocean’s 12 czy Ocean’s 13 i zastanawiacie się, czy teraz mamy do czynienia z kolejną kontynuacją, to spieszę powiedzieć, że nie do końca. Początkowo myślałem, że to po prostu damski reboot, ale okazało się, że jakaś mała nitka łączy fabularnie ten film, ze swoimi poprzednikami. Nie zdradzę nic więcej. Świetna obsada, panie naprawdę dały radę i ogląda się to naprawdę dobrze. Nie tak dobrze, jak ferajnę Clooneya, ale wciąż jest to przyjemne kino o złodziejach.


Dziedzictwo. Hereditary
(Hereditary)

87/100 w serwisie Metacritic na pewno nie wzięło się znikąd. Podobno to jeden z tych filmów, które przywracają wiarę w gatunek kina grozy. Na pewno się przejdę do kina, choć nie ukrywam, że nieco się boję.


W cieniu drzewa
(Undir trénu)

Czarna komedia o tym, jak sąsiedzkie relacje może popsuć jedno drzewo.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o