iMagazine

Nowe reklamy iPada w nieco wakacyjnym klimacie

10/07/2018, 08:15 · · · 0

Choć tej jesieni należy spodziewać się nowych iPadów, to Apple na razie promuje te, które ma w ofercie. Na oficjalnym kanale Apple na YouTube pojawiły się cztery nowe spoty prezentujące zalety iPada nad konwencjonalnymi rozwiązaniami.

iPad+Paperwork, iPad+Stuff, iPad+Travel, iPad+Notes to cztery 15 sekundowe klipy pokazujące przewagę iPada nad klasycznymi notatkami, laptopami czy książkami i przewodnikami. Spoty są dynamiczne i w bardzo obrazowy sposób pokazują zalety iPada.

Osobiście znów mam zastrzeżenia do braku ciągłości w kampaniach wideo Apple. Ostatnimi czasy firma wypuszcza wiele klipów w bardzo różnorodnej stylistyce, brakuje czegoś z czym można by się utożsamiać. Jednocześnie ta seria jest bardzo fajnie zrealizowana. Sam też czekam na nowe iPady. Obecnie korzystam z iPada Pro 12” i jest on niestety za duży do pracy w podróży i mało konkurencyjny względem MacBooka Pro 13” jeśli chodzi o gabaryty.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK