iMagazine

Kesha ze swoim filmem w Apple Music

31/07/2018, 09:05 · · · 0

W Apple Music robi się coraz ciekawiej. To za sprawą nowych dodatkowych treści jakie są zapowiadane dla serwisu. Wkrótce obok dokumentu o twórczości Eda Sheerana zobaczymy także „Rainbow – The Film”, czyli dokument, a właściwie dokumentalno-koncertowy film poświęcony płycie Rainbow od Kesha.

Film łączący w sobie teledyski, zapiski z trasy koncertowej oraz kulisy powstawania płyty, będzie miał swoją premierę już 10 sierpnia. „Rainbow – The Film”od Keshy trafi wyłącznie do Apple Music, podobnie jak ten od Eda Sheerana. W usłudze już teraz można znaleźć kilka innych filmów tego typu.

Na razie Apple Music nie jest wypełnione po brzegi muzycznymi filmami, ale zaczyna pojawiać się ich coraz więcej. To ciekawa wartość dodana do samej usługi wideo. Podobnie jak łatwy dostęp do teledysków i muzycznych playlist, bez reklam jak to jest w YouTube. Czekamy też na zapowiedź usługi wideo od Apple, która powinna obfitować w różnorodne seriale i produkcje telewizyjne.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK