iMagazine

Czas na kino (181) – 2018/08/03

03/08/2018, 19:09 · · · 0

Dziś przybywam do Was z lekkim opóźnieniem, ale dwie pozycje wjeżdżają w tym tygodniu do kin. Rozważcie je, jeśli będzie planować jakieś seanse w weekend.

Ant-Man i Osa
(Ant-Man and the Wasp)

Machina Marvela jest już chyba nie do zatrzymania. Na szczęście co jakiś czas studio wypuszcza filmy, które wprowadzają nieco oddechu do tych epickich pojedynków. Tak jest w przypadku przygód Człowieka-Mrówki, który wciąż jest świetnie zrealizowany, ale jakby przyjemniejszy i spokojniejszy. W sam raz na wieczór po całodniowym upale. Tym razem, bohaterowi partneruje jeszcze Osa.


Nieposłuszne
(Disobedience)

Dwie Rachel wiosny nie czynią, ale na pewno sprawią, że wiele osób będzie chciało zobaczyć ten film. Rachel McAdams i Rachel Weisz w historii miłosnej dwóch kobiet, które pomimo braku akceptacji innych, postanawiają dać szansę swojemu uczuci. Jestem zaintrygowany.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o