iMagazine

Apple chwali się nowym sklepem w japońskim Kyoto

23/08/2018, 16:51 · · · 0

Apple pochwaliło się zdjęciami kolejnego swojego sklepu. Apple Store w Kyoto zostanie otworzone w sobotę 25 sierpnia. Sklep zewnętrznie wpasowuje się w japońską stylistykę. To kolejny sklep Apple, który ma szansę być architektoniczną perełką.

Kolejne salony Apple pojawiają się w różnych krajach. Choć ich koncept jest stały i w środku znajdziemy te same produkty, te same charakterystyczne punkty to różnią się od siebie głównie zewnętrznym wyglądem, a czasami także wnętrzami dopasowanymi do stylu. Zwłaszcza jeśli powstają we wnętrzach z przeszłością.

Apple Store w Kyoto jest kolejnym przykładem sklepu Apple, który jednocześnie się wyróżnia, a zarazem wkomponowuje w przestrzeń. Podobnie jak niedawno owarty Apple Store w centrum Mediolanu, który umieszczony jest pod ziemią, a u góry mamy klimatyczną fontannę, czy Apple Store w Wiedniu ulokowany w starej kamienicy.

Pozostaje pytanie, kiedy i gdzie powstanie pierwszy sklep Apple w Polsce. Na razie możemy korzystać z Apple Shop, czyli przestrzeni Apple’a w sklepach MediaMarkt/Saturn oraz ze sklepów resellerów. Miejmy nadzieje, że polski sklep Apple również będzie ciekawy architektonicznie.

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko