iMagazine

HK Center

Czas na kino (185) – 2018/09/07

07/09/2018, 17:00 · · · 0

Wrzesień to przede wszystkim początek roku szkolnego. Dzięki temu, przede wszystkim rodzice mogą mieć nieco więcej czasu i skoczyć sobie do kina. Czy jest na co w tym tygodniu?

Zakonnica
(The Nun)

Horror z uniwersum Obecności. Wychodzi na to, że zakonnice mogą być straszniejsze, niż nam się to wydaje. Sam nie jestem fanem tego typu filmów, ale na pewno znajdą się osoby, które chętnie pójdą na seans.


Gotti

Co się stanie, gdy syn szefa mafii postanowi nie mieć już nic wspólnego z biznesem ojca? Pomoże nam na to odpowiedzieć John Travolta. Ostatnio mało tego aktora w kinie, więc film z nim może być ciekawą propozycją na weekendowe wyjście.


Biały Kieł
(Croc-Blanc)

Teraz propozycja dla nieco młodszych widzów. Animowana ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści Jacka Londona, o tym samym tytule. Opowieść o mieszance psa i wilka, który musi poradzić sobie zarówno w świecie zwierząt, jak i ludzi.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o