iMagazine

Czas na kino (186) – 2018/09/14

14/09/2018, 17:00 · · · 0

Powoli zaczynamy jesienny sezon premier, a co za tym idzie, będą się pojawiać jedne z najciekawszych pozycji w roku. Co będzie można obejrzeć już w ten weekend?

Predator
(The Predator)

No, muszę przyznać, że na ten film czekam przynajmniej od 15 lat. Shane Black, mistrz kina akcji lat osiemdziesiątych oraz reżyser takich filmów jak Nice Guys czy Iron Man 3 wskrzesza uniwersum Predatora – sam zagrał jedną z ról w pierwszym filmie. Sam nie wiem, czego mogę się po tym filmie spodziewać, ale wiem jedno… na pewno go zobaczę jak najszybciej!


Czarne bractwo. BlacKkKlansman
(BlacKkKlansman)

Najnowszy film Spike’a Lee. W jednej z głównych ról zobaczymy tu Adama Drivera. Opowieść o policjantach, którym udaje się przeniknąć do struktur Ku Kux Klanu.


Juliusz

Podobno nie było w polskim kinie takiego filmu od czasu Dnia świra. Wojciech Mecwaldowski w roli głównej i Abelard Giza jako jeden ze scenarzystów, mogą być zwiastunem naprawdę ciekawej pozycji.


Smak zemsty. Peppermint
(Peppermint)

Akcyjne kino zemsty, bardzo często dobrze się sprawdza. W ostatnich latach udowodnili to Keanu Reeves (John Wick) oraz Denzel Washington (Bez litości). Teraz przyszła pora na wykonanie kobiece i Jennifer Garner.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o