iMagazine

Czas na kino (189) – 2018/10/12

12/10/2018, 17:00 · · · 0

Jak zapewne wiecie, jest piątek, a to znaczy, że warto poświęcić chwilę, by zobaczyć, co od dziś będziemy mogli zobaczyć w naszych kinach. Zaczynamy!

Hotel Transylwania 3
(Hotel Transylvania 3: Summer Vacation)

Na start, pozycja dla nieco młodszych widzów, ale nie tylko. Hrabia Dracula i jego rodzinna ferajna powracają. Tym razem nie będziemy już siedzieć w tytułowym hotelu, a przeniesiemy się na jacht i urlop. Osobiście nie jestem fanem tej serii, a na pewno nie w wersji polskiej. W oryginalnym dubbingu możemy usłyszeć wielu naprawdę dobrych aktorów, więc może nadrobię seans za kilka miesięcy, na domowej kanapie.


7 uczuć

Najnowszy film Marka Koterskiego, którego głównym bohaterem jest po raz kolejny Adaś Miauczyński. Tym razem przenosimy się do czasów jego dzieciństwa, by odkryć, co dokładnie ukształtowało go jako człowieka. W filmie możemy zobaczyć chyba wszystkich aktualnie popularnych polskich aktorów. Obsada obiecuje wiele, ale czy film okaże się dobry? Warto wybrać się do kina.


Źle się dzieje w El Royale
(Bad Times at the El Royale)

Jeden z bardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów tego jesiennego sezonu. Ciekawy klimat, doborowa obsada i scenarzysta Marsjanina na stołku reżyserskim. Film wypadł o wiele lepiej w swojej pierwszej połowie, ale i tak trafia on w mój gust filmowy.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o