iMagazine

Czas na kino (195) – 2018/12/07

07/12/2018, 14:09 · · · 0

Pomimo tego, że Święta już coraz bliżej, to w kinach jeszcze nie czuć tego tak bardzo. Zobaczmy, jakie filmy możemy od dziś oglądać na ekranach.

Kraina wielkiego nieba
(Wildlife)

Debiut reżyserski Paula Dano – jednego z najlepszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia. W rolach głównych wystąpili Carey Mulligan i Jake Gyllenhaal. Scenariusz napisał sam reżyser, we współpracy z inną zdolną aktorką, Zoe Kazan.


Zabójcze maszyny
(Mortal Engines)

Za nic nie rozumiem tej koncepcji, że na świecie był kataklizm, a wielkie miasta zaczęły się przemieszczać – dosłownie. Mimo tego, czuję się tym pomysłem zaintrygowany. Scenariusz do filmu współtworzył Peter Jackson, czyli nikt inny jak człowiek odpowiedzialny za ekranizację „Władcy pierścieni“.


Fuga

Najnowszy film Agnieszki Smoczyńskiej, reżyserski Córek dancingu. Zdobycie czterech Złotych Lwów nie mogło być przypadkowe. Zdecydowanie jestem z ciekawszych rodzimych obrazów tego roku.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o