iMagazine

Czas na kino (211) – 2019/05/10

10/05/2019, 16:34 · · · 0

Czas wrócić do kina. Będzie ku temu dobra okazja, gdyż zapowiadana pogoda jest daleka od tej typowo majowej. Zamiast siedzieć w deszczowe popołudnie w domu, lepiej zobaczyć coś na dużym ekranie.

Podły, okrutny, zły
(Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile)

Zac Efron jako Ted Bundy – jeden z najbardziej rozpoznawalnych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych. Jego historię poznajemy tu z perspektywy jego wieloletniej dziewczyny, Elizabeth Kloepfer. Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który jest również autorem miniserialu dokumentalnego do Netflixa Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego .


Niedobrani
(Long Shot)

Czy można jeszcze stworzyć zabawną komedię romantyczną? Dodam, amerykańską komedię romantyczną? Okazuje się, że można. Duet w postaci Charlize Theron i Setha Rogena obiecywał sporo, ale na szczęście nie zawodzi. Jedna z lepszych produkcji ostatnich lat, która potrafi niezwykle bawić, momentami wzruszyć, ale przede wszystkich zachwycić autentycznymi i naturalnymi bohaterami. Dokładną recenzję filmu znajdziecie w aktualnym numerze iMagazine, ale już teraz napiszę, że zdecydowanie warto obejrzeć.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o