iMagazine

Czas na kino (212) – 2019/05/24

24/05/2019, 15:05 · · · 0

W tym tygodniu pojawia się kilka ciekawych premier w kinach, ale sugeruję zostawić je sobie na później. W końcu przestało padać, więc korzystajcie!

Aladyn
(Aladdin)

Od kilku lat Disney wypuszcza swoje klasyczne animacje w nowych wersjach – live action. W tym roku przyjedzie nam zobaczyć nowe wcielenia „Aladyna” i „Króla Lwa”. To właśnie ten pierwszy od dziś jest w polskich kinach. Reżyseruje Guy Ritchie, a w roli dżina Will Smith.


Brightburn: Syn ciemności
(Brightburn)

Co by było, gdyby dorastający na Ziemi Kal-El, przeszedłby na stronę zła? Na to pytanie odpowie James Gunn („Strażnicy galaktyki”), który wyprodukował „Brightburn”. Co prawda nie jest to oficjalnie historia Supermana, ale raczej nie trudno się domyślić o kogo chodzi.


Gloria Bell

Julianne Moore i John Turturro w komedii romantycznej o ludziach w średnim wieku? Zapowiada się lepiej, niż początkowo mogłoby się wydawać. Zdecydowanie jest to jedna z pozycji, które obejrzę w najbliższym czasie.


Wymażony
(Pupille)

Francuskie kino potrafi wzruszać i zostało to już nie raz udowodnione. Ten film wchodzi do kin w Polsce specjalnie na Dzień Matki. Myślę, że to bardzo dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby zabawach swoją mamę na dobry film.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o