iMagazine

Czas na kino (233) – 2020/01/17

17/01/2020, 13:00 · · · 0

Końcówka stycznia to czas, kiedy po grudniowym spokoju, na ekrany kin wchodzi coraz więcej filmów.

Gorący temat
(Bombshell)

Film o dziennikarkach stacji Fox News, które oskarżyły szefa – Rogera Ailesa – o molestowania na tle seksualnym. W filmie zobaczymy Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie i Johna Lithgowa. Jego recenzję możecie przeczytać w aktualnym numerze iMagazine.


Psy 3. W imię zasad

…sku*wysynu – chciałoby się dokończyć. Franz Mauer powraca najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego, będącego kontynuacją kultowych już filmów Psy i Psy 2. Jestem niezwykle ciekaw, czy okaże się on godnym następcą tych filmów. Powraca dobrze znana nam obsada oraz pojawia się kilka nowych postaci, w które wcielają się znani współcześni aktorzy.


Doktor Dolittle

Pamiętacie książki o doktorze Dolittle, który potrafił porozumiewać się ze zwierzętami? Może pamiętacie film z Eddym Murphym, sprzed wielu lat? Tym razem w rolę doktora wciela się Robert Downey Jr. – wiadomo, Avengers się skończyło, trzeba zagrać w innych filmach.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

🎬 Kino, filmy, seriale.  Apple user od 2006 roku. 🎙 Podcaster z 10-letnim stażem. Chcesz posłuchać o popkulturze? 👉🏻 www.innkultura.pl