iMagazine

Wydanie 1

Z ogromnym entuzjazmem witamy Was w naszym nowym projekcie! iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stroniew magazynie.

W pierwszym wydaniu prezentujemy materiały ze świata motoryzacji, fotografii, designu, oprogramowania oraz sprzętu. Jest też felieton Michała Zielińskiego – który może być dla niektórych kontrowersyjny – na temat iPoda i Apple Watcha oraz artykuł na temat workflow Wojtka Pietrusiewicza w Final Cut Pro X.

iMag Weekly będzie pojawiał się w każdy piątek, a kolejne wydania będą wymagały wykupienia subskrypcji – 10 złotych miesięcznie lub 100 złotych rocznie. Z góry dziękujemy tym z Was, którzy w nas wierzą i którzy przy okazji chcą w ten sposób wykazać solidarność z całą redakcją.

Zapraszamy!

Jeśli chcecie się z nami skontaktować, to prosimy o maila na adres weekly@imagazine.pl, o tweeta do @iMagWeekly lub o wiadomość na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK