Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Wydanie 1

Wydanie 1

0
Dodane: 7 lat temu

Z ogromnym entuzjazmem witamy Was w naszym nowym projekcie! iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stroniew magazynie.

W pierwszym wydaniu prezentujemy materiały ze świata motoryzacji, fotografii, designu, oprogramowania oraz sprzętu. Jest też felieton Michała Zielińskiego – który może być dla niektórych kontrowersyjny – na temat iPoda i Apple Watcha oraz artykuł na temat workflow Wojtka Pietrusiewicza w Final Cut Pro X.

iMag Weekly będzie pojawiał się w każdy piątek, a kolejne wydania będą wymagały wykupienia subskrypcji – 10 złotych miesięcznie lub 100 złotych rocznie. Z góry dziękujemy tym z Was, którzy w nas wierzą i którzy przy okazji chcą w ten sposób wykazać solidarność z całą redakcją.

Zapraszamy!

Jeśli chcecie się z nami skontaktować, to prosimy o maila na adres weekly@imagazine.pl, o tweeta do @iMagWeekly lub o wiadomość na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .