iMagazine

Wydanie 2

Witamy serdecznie w drugim wydaniu iMag Weekly i dziękujemy wszystkim za zaufanie jakim nas obdarzacie – nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu już pierwszego dnia! Przez ostatni tydzień bardzo staraliśmy się, aby dostarczyć jeszcze lepsze treści i mamy nadzieję, że tak będzie za każdym razem.

Dzisiejsza porcja artykułów rozpoczyna się od debiutu Angeliki Boruckiej na naszych łamach – porusza temat Battlefield 1 w sposób na tyle irytujący, że zainteresowała mnie powrotem do grania w tę serię. Będziecie mogli też przeczytać wywiad z Dariuszem Kuśnierkiem na temat jego twitterowych „botów”, relację Norberta Cały z Drużynowych Mistrzostw Europy w squasha, zobaczyć unboxing Dominika Łady nowej (!) Nokii sprzed sześciu lat oraz dowiedzieć się, jaka jest najlepsza bieganka na iOS według Maćka Skrzypczaka. Na deser zostaje Paweł Okopień w nietypowym temacie, Krzysiek Kołacz ze swoim felietonem oraz piękny film o burzeniu granic pomiędzy Gwiezdnymi Wojnami, a Jamesem Bondem.

Na koniec jeszcze bardzo chciałbym podziękować Tomkowi Szykulskiemu za jego piękne zdjęcie San Francisco uchwycone z Coit Tower, które możecie obejrzeć powyżej na naszej „okładce”.

Jeśli macie uwagi lub jakikolwiek problem, prosimy o kontakt na weekly@imagazine.pl.