Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Wydanie 20

Wydanie 20

0
Dodane: 7 lat temu

Pięć miesięcy! Już zbliżamy się do półrocza iMag Weekly. Muszę Wam zdradzić, że nie dość, że mamy fantastyczną redakcję, to uwielbiam wchodzić w interakcje z czytelnikami tutaj. Wszyscy dziękujemy Wam za wsparcie i liczymy na to, że będziecie zapraszać swoich znajomych, abyśmy mogli się jeszcze bardziej rozwijać! Zresztą w tym temacie będzie wkrótce nowość…

Z góry przepraszam wszystkich oczekujących na następny odcinek „Podstaw fotografii” – wiem, że Was jest wielu, ale mieliśmy tak zwariowany tydzień w związku z iChwilą oraz wszystkimi nowościami, że nie byłem w stanie się skupić na dobrym tekście dla Was, a nie chciałem oddawać słabego. Zamiast tego ode mnie będzie bardzo dużo iPhone’owo-Apple’owych treści związanych z ostatnimi wydarzeniami. W piątek natomiast udaję się na kolejny iDresden, tym razem z iStigiem – nie dał się namówić na iBerlin, gdzie jedzie reszta redakcji. Wyjeżdżamy z Wrocławia pełnym autem, nie powinno więc być nudno – postaram się jeszcze w piątek dostarczyć Wam relację – z tego powodu wydanie może ukazać się ciut później niż zwykle. iDresden, jeśli się powiedzie, oznacza oczywiście iPhone’a 7 Plus, a iPhone 7 Plus oznacza kolejne fajne tematy fotograficzne – w nadchodzących tygodniach będę starał się poruszać tematy związane z obróbką RAW, aplikacjami robiącymi zdjęcia RAW na iOS oraz pokrewnymi.

Dzięki, że jesteście!

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .